Анонси

У Кропивницькому відбудеться нагородження переможців художнього конкурсу "Молодіжна палітра"

. 1450

30 травня о 12:00 у Кропивницькому в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудуться урочистості з нагоди нагородження переможців Художнього конкурсу «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря до Міжнародного дня захисту дітей у 2018 році на тему: «Світ дитячої творчості», присвячену 80-річчю з дня народження заслуженого працівника культури України Л.І.Бондаря.

000hy
В цьому році до участі в конкурсі було запропоновано 284 твори 246 учнів та студентів 18 навчальних закладів м. Кропивницького, а також вихованців приватних викладачів образотворчого мистецтва. Згідно з рішенням журі конкурсу переможцями стали 29 учасників, віком від 7 до 22 років, художні твори яких відзначені Дипломами І, ІІ, ІІІ ступеню в трьох номінаціях: І – учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, шкіл естетичного виховання; ІІ – учні художніх студій та гуртків образотворчого мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів; ІІІ – студенти вищих навчальних закладів мистецького та гуманітарного профілю за відповідними віковими категоріями. Подяками та Відзнаками членів журі і оргкомітету відзначені понад 50 учасників у всіх номінаціях.

В художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна презентована виставка творів переможців і учасників конкурсу, яка експонуватиметься до 15 червня 2018 року і яка буде розміщена на веб-сайті музею www.osmerkinmuseum.kr.ua.


Довідково

Конкурс, започаткований музеєм за підтримки відділу культури і туризму Міської ради міста Кропивницького, носить ім’я відомого художника і педагога - заслуженого працівника культури України, члена Національної Спілки художників України, лауреата обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінації «національна традиція» Леоніда Івановича Бондаря (1938 - 2013), який понад двадцять років очолював Кіровоградську дитячу художню школу, якій в 1992 році було присвоєно ім’я О.О.Осмьоркіна. Співорганізатором конкурсу є Кіровоградська обласна організація Національної Спілки художників України.

Переможці конкурсу відзначаються Дипломами та тематичним буклетом «Переможці Художнього конкурсу «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря до Міжнародного дня захисту дітей», а також заохочувальними призами (предмети творчої праці художників - фарби, пензлі, альбоми та ін.), наданими відділом культури і туризму Міської ради міста Кропивницького.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама