Анонси

У Кропивницькому проведуть навчання для майбутніх соціальних підприємців

. 1907

У вівторок з 15.00 до 19.00 Креативний IT-простір KOWO у Кропивницькому запрошує на Garage Idea для соціального підприємництва у Кропивницькому.

Розриваєшся між улюбленою справою і роботою? Не уявляєш, як заробляти гроші, допомагаючи іншим? У тебе вже є бізнес – хочеш дати йому «людське обличчя»? Тобі шлях у соціальні підприємці. Роби перший крок – приходь на Garage Idea!

Участь безкоштовна. Усі витрати покриває проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тож для тебе участь, роздаткові матеріали і вода-чай-кава-печиво безкоштовні.

Кого ми запрошуємо?
- соціальних стартаперів;
- власників малого та середнього бізнесу, яким цікаво розвивати співробітників і клієнтів, позитивно впливати на екологію, культуру, спосіб життя громади;
- представників громадських та благодійних організацій, які вирішують соціальні проблеми;
- активістів, які хочуть змінювати місто не разовими акціями, а через бізнес із сенсом;
- студентів, які думають про власну справу.

Як потрапити на Garage Idea?
Заповнюй анкету за посиланням до 14 червня включно. З-поміж надісланих заявок експертна комісія обере 50 найкращих. Упродовж 15-18 червня ти отримаєш запрошення, якщо твоя мотивація до участі в заході була переконливою.

Що робитимемо чотири години на Garage Idea?
1. Розберемося, що ж таке соцпідприємництво, чим воно відрізняється від звичайного бізнесу, від громадського активізму і благодійності.
2. Дізнаємося, які соціальні проблеми найбільше хвилюють киян і мешканців інших міст України.
3. Поділимось ідеями соцпідприємств або придумаємо на місці.
4. Попрацюємо за динамічною технологією «світове кафе»: пересуваємося від столика до столика, щоб свіжим оком оцінити ідеї інших команд і почути відгуки про свою.
5. Здобудемо шанс потрапити на хакатон і бізнес-акселератор, а також отримати фінансову і менторську підтримку для свого соціального підприємства.

Якщо у вас виникли запитання, або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту: viktoriiatalashkevych@gmail.com (Вікторія Талашкевич).

Garage Ideas проходять у червні-липні 2018 року в 12 містах України в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Організатори Garage Idea у Кропивницькому: Український форум благодійників, компанія Civitta та громадська організація «Прес-клуб реформ».

Поширюйте

Коментуйте


Реклама