Анонси

USAID оголосить умови відбору в програмі розвитку громад

. 1208

Об'єднані територіальні громади Кіровоградської області мають шанс потрапити до конкурсної програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Як повідомляє  Український кризовий медіа-центр, 13 червня в Києві оголосять відбір наступних 25 громад для участі в програмі, яка допоможе громадам поліпшити якість державних послуг, пожвавити місцеву економіку, боротися з корупцією, а також покращити можливості для участі людей.

До участі в заході запрошений також голова Новоукраїнської обʼєднаної громади та голова Асоціації об’єднаних територіальних громад України Олександр Корінний.

Стартує захід о 10:00 в прес-центрі Українського кризового медіа-центру (вул. Хрещатик, 2).

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама