Громадських активістів Кіровоградщини можуть навчати успішні підприємці

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 728

Стартує проект "Давай зміни!" з підготовки менеджерів громадських ініціатив малих міст Півдня та Сходу України . Зокрема, пройти 5-місячне навчання та поїхати до Німеччини має шанс молодь з Кіровоградської області.

Про це повідомляють організатори, громадська організація "Відкритий простір".

Заявку на участь у проекті треба заповнити ТУТ до 1 липня.

Мета проекту - допомогти молоді (віком до 34 років), яка прагне розвивати своє місто/селище (населення до 100 тисяч). Основна ціль – сприяти втіленню в життя хороших ідей громад, на реалізацію яких раніше не вистачало знань чи навичок.

- Ми навчатимемо ефективному плануванню та реалізації громадських ініціатив через поєднання досвіду успішних підприємців та ефективних громадських діячів, які будуть спікерами та гостями проекту, - зазначають організатори.

Ключовим завданням учасників проекту в процесі навчання буде розробка і реалізація соціальної чи антикорупційної ініціативи, що відповідатиме потребам мешканців обраного міста/селища.

Навчання буде проходити протягом серпня-грудня. Частина заходів відбудеться на базі успішних українських бізнес-компаній, які ділитимуться своїм досвідом розвитку та управління проектами.

Найбільш результативні учасники поїдуть переймати досвід до Берліна.

Проект реалізовується командою громадської організації «Відкритий простір» за підтримки Global Project Partners в рамках програми «Східне партнерство» від Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв