У Кропивницькому обговорять можливості децентралізації для громад Кіровоградщини

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 872

14 червня з 9:00 до 18:00 в обласному центрі відбуватиметься форум на тему "Реформа місцевого самоврядування і регіональної політики: можливості для регіонів та громад".

На форумі обговорюватимуть стан проведення реформи децентралізації в країні за чотири роки, зокрема, процесів об’єднання громад в Кіровоградській та Черкаській областях, кращі практики об’єднання, перспектив регіонального розвитку.

Захід відбуватиметься за участі представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, керівництва Кіровоградської області, представників Центрального офісу реформ, органів місцевого самоврядування Кіровоградської та Черкаської областей, голів об'єднаних територіальних громад, представників громадських організацій, журналістів.

Як повідомляють організатор заходу - Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування, очікуваними результатами форуму має стати активізація процесів об’єднання громад в Кіровоградській та Черкаській областях, знайомство та обмін досвідом між керівниками громад.

Деталі за номерами: (0522) 32-02-86 або 095-356-35-98 (щодня у будні з 9:00 до 18:00).

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв