Кропивницький стане частиною шляху всеукраїнського "Зіркового ралі" ретро автомобілів

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1963

«Зіркове ралі» на своєму шляху Україною охопить і Кропивицький. Ночівля та старт учасників багатоденних аматорських змагань для власників автомобілів-ветеранів відбудеться у нашому місті.

123 1024x1020

За інформацією співорганізаторів, 12 липня 2018 г. – прибуття автівок до міста на ночівлю.
13 липня 2018 г. – старт другого етапу ралі на площі біля міської ради (вул. Велика Перспективна, 41)
«Зіркове ралі» для класичної техніки вже втретє проводиться під егідою Федерації автомобільного спорту України.

Це змагання автолюбителів-власників класичних авто, метою якого є об’єднання прихильників ретро автомототехніки в Україні, популяризація відновлення та збереження історичної автомобільної спадщини.
Довжина маршруту в цьому році для стартуючих з різних міст становитиме від 200 до 850 кілометрів.
Заходи «Зіркового ралі-2018» відбудуться 12-15 липня в багатьох містах країни.

Вдруге «Зіркове ралі» за ініціативи галереї «Єлисаветград» включає до свого маршруту наше гостинне місто. Але якщо минулого року була лише кількагодинна зупинка трьох екіпажів, то цього року учасники ралі прибудуть до нашого міста з ночівлею та вранішнім початком другого етапу.

Старти в Києві, Чернігові, Сумах, Одесі та Харкові відбудуться 12 липня. Цього ж дня декілька екіпажів Східного дивізіону ралі фінішують на першому етапі у Кропивницькому починаючи з 17.00 біля готелю «Турист», де запланована ночівля учасників.

Загальний фініш учасників заплановано на 14 липня в місті Одесі, де наступного дня розпочнеться свято з нагоди 105-річчя старту першого «зіркового» автомобільного ралі на теренах сучасної України за участю вітчизняних спортсменів.

Докладніше про «Зіркове ралі-2018» дивіться на сайті організаторів перегонів - http://stellarrally.com/zvezdnoe-ralli-2018/

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв