У Кропивницькому відбудеться виставка живопису та графіки Заслуженого художника України

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 612

19 червня о 13:00 в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться відкриття персональної виставки живописних та графічних творів відомого українського митця Андрія Надєждіна «Відбитки часопростору» до 55-річчя з дня народження.

Як повідомляють організатори, в експозиції виставки представлено понад 50 творів періоду 1980-х - 2018 років з художніх серій: «Метаморфози сучасності», «Карнавали життя», «Птахи», «З життя ангелів», «Ангелів кулі не минають», а також натурні зарисовки із серій: «Канів», «Седнів», «Крим», «На Азові», «Хорватська подорож», «Моє місто».

Як зазначає сам митець: «Я є представником українського романтичного символізму нової хвилі».

Проблеми, які піднімає художник в образах своїх творів – мікро-та макрокосмос особистості, її взаємозв’язок з оточуючим життям і природним середовищем, місце художника в суспільстві, проблеми війни та миру у сучасному світі є постійно актуальними, такими, що потребують постійної уваги та філософського осмислення.

Довідково:

Надєждін Андрій Михайлович народився 19 червня 1963 року в с. Верхня Хортиця нині м. Запоріжжя. Закінчив Дніпропетровське державне художнє училище ім. Є.В.Вучетича (1986) та з відзнакою Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури України, факультет історії і теорії образотворчого мистецтва (2004).

Член Національної Спілки художників України (1990). Лауреат обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінаціях «новітні спрямування» (2008) та «мистецтвознавство та історія мистецтв» (2010). У 2013 році удостоєний почесного звання «Заслужений художник України».

Учасник всеукраїнських, міжнародних та зарубіжних виставок. Твори художника зберігаються в Національному художньому музеї України, Дирекції виставок Міністерства культури України та Дирекції виставок Національної Спілки художників України, Кіровоградському обласному художньому музеї, художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна, меморіальному музеї В.Івасюка в м. Чернівці, історичному музеї міста Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ), багатьох приватних колекціях в Україні та за кордоном.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв