Анонси

У Кропивницькому обговорять кандидатів на посаду головного лікаря "швидкої"

. 2300

10 липня о 16:00 громадськість запрошують на зустріч з обговорення претендентів на посаду головного лікаря швидкої медичної допомоги Кропивницького.

Про це повідомляє на своїй Фейсбук-сторінці секретар Госпітальної ради Кропивницького госпітального округу Володимир Бочаров-Туз.

- В п'ятницю (6 липня, - ред.) оголосять всіх кандидатів. У нас буде небагато часу, аби промоніторити кожного за всіма можливими відкритими даними (декларації, юконтроль і т.д.). І можливо це буде єдина можливість поставити питання кожному із кандидатів, - ідеться в пості.

Обговорення кандидатів відбудеться в рамках зустрічей #HealthReformHub, які проходять за адресою вул.  Преображенська, 27 (дворик кафе «Пудинг»).

Запропоновані кілька форматів можливої зустрічі: запросити кількох претендентів, або ж обговорити кандидатів без їхньої присутності. Крім того, можна писати під постом запитання до кандидатів, які пан Бочаров-Туз може озвучити безпосередньо під час співбесід з кандидатами.

Натомість на своїй Фейсбук-сторінці Реанімаційний Пакет Реформ опублікував інфографіку "Як можна вплинути на обрання керівника вашої лікарні?". Згідно з новими правилами обрання керівників медзакладів, цим займається спеціальна конкурсна комісія, до якої входять представники громадськості, трудового колективу, органу управління медзакладу. Крім того, кандидат, окрім стандартних документів, має підготувати план розвитку медзакладу.

36577289 1046915192127979 3408593562021920768 n

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама