Анонси

У Кропивницькому відсвяткують вірменське Свято води

. 2294

 


8 липня з 12:00 до 14.00 Союз вірмен України в Кіровоградській області запрошує всіх бажаючих долучитися до незгасним давніх традицій і всім разом відсвяткувати Вардавар.

 

varda

Вардавар - традиційне вірменське свято, що відзначається влітку і яке вважається святом води. Згідно зі звичаями свята, прийнято всіх обливати водою. У ряді вірменських традиційних свят Вардавар — це найбільше свято в році, одне з головних свят Вірменської Церкви і одне з найулюбленіших в народі. Воно відзначається на 98 день після Великодня.

Святкування відбудеться біля пам'ятного знака Хачкар, який розташований на набережній річки Інгул з боку вул. Михайлівській.

" Візьміть з собою гарний настрій і будь-який посуд, за допомогою якої ви зможете зачерпнути і донести трохи води, щоб освіжити своїх друзів. У цей день ні одна людина не повинна вийти сухим з ​​води!
На майданчику працюватимуть веселі аніматори, розлітатися мильні бульбашки, а також вас чекають призи та подарунки!
Також, запрошуємо взяти участь в битві на водяних пістолетах! Приєднатися до них може будь-хто і абсолютно безкоштовно! Кличте друзів і приходьте самі. Візьміть з собою водяний пістолет або будь-яке інше водне зброю." - пишуть організатори.

Всі учасники і глядачі отримають свою порцію веселощів, води і прохолоди.
Воду надає організатор.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама