Анонси

У Кропивницькому запрошують до літньої читальної зали просто неба

. 1903

9-15 липня з 10:00 до 13:00 Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва імені Маланюка запрошує на перегляд книжкових виставок, творчих робіт в рамках літньої читальної зали під відкритим небом "Книга під сонцем".

Як повідомляють організатори, також щодня в бібліотеці презентуватимуть нові книжкові виставки, проводитимуть вікторини, майстер-класи, розваги для малечі та їх батьків. Зокрема,

9 липня – «Улюблені книги наших батьків» (відділ абонементу);

10 липня – «Вишивка: рукам робота, а душі свято» (відділ сприяння технічній творчості молоді);

11 липня – «Літературний дивосвіт» (відділ популяризації книги);

12 липня – «Довідкові видання» (відділ бібліографічних послуг та краєзнавства).

В читальному залі бібліотеки працюватиме імпровізована ігрова зона з безліччю ігор (твістер, шахи, розвиваючі та інтелектуальні ігри) та настільний хокей.

Крім того, 9 липня у відділі популяризації книги буде оформлено книжкову виставку «Таїна слова – смисл буття», присвячену 110-річчю від дня народження Василя Барки, письменника і поета, представника української діаспори у Сполучених Штатах Америки.
З 12 липня у відділі мистецтв буде представлена книжкова виставка «Музика вічна: Мирослав Скорик», присвячена 80-й річниці від дня народження українського композитора.

Час та дата проведення заходів може змінюватися, тому уточнювати інформацію попередньо необхідно за телефоном 050-569-90-07 (Христина Корінь).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама