Анонси

На Кіровоградщині відбудеться риболовний турнір пам'яті підполковника Юрія Коваленка

. 1275

14 липня відбудеться щорічний третій риболовний турнір «Путнік» пам'яті спецпризначенця, героя України підполковника Юрія Коваленка.

Про це повідомляють на сайті 3 полку спецназу.

Підполковник Юрій Коваленко був завзятим рибалкою, саме тому на його честь вирішили зібрати якомога більше його однодумців.

До участі запрошують всіх бажаючих прийняти участь у організації проведення турніру, які можуть звертатись в особисті повідомлення сторінки полку в Фейсбуці.
Регламент змагань та місце проведення будуть оголошені додатково.

Нагадаємо, 15 липня 2014 в результаті мінометного обстрілу супротивника загинула одна з кращих розвід груп українського спецназу. Підполковник Юрій Коваленко – заступник командира загону 3-го полку спецназу з Кіровограда першим проклав дорогу нашим військам, які виконували завдання з прикриття державного кордону.

Коваленко був чудовим воїном, справжнім спецназівцем, агресивним, впевненим у собі, ініціативним. З таких же відмінних людей складалась і його група. Поки багато частин насилу усвідомлювали, що вони знаходяться на війні, такі воїни як підполковник Коваленко йшли попереду і захоплювали своїм прикладом, прокладали шлях і першими йшли в бій.
Та 15 липня група зібравшись для планування нового бойового виходу в селі Провалля поблизу Свердловська, це була крайня точка зайнята нашими військами була накрита мінометним обстрілом противника – це був один із перших обстрілів.

Одна з мін впала прямо між нашими бійцями. Вісім спецназівців загинуло на місці ще один помер від ран 21 липня.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама