Анонси

Ретровиставка та подорож містами: бібліотека Чижевського запрошує на літні заходи

. 1626

Протягом 20-21 липня обласна бібліотека імені Чижевського запрошує на книжкові виставки про українські міста, ретроречі, перегляд артхаусної кінострічки та святкування Міжнародного дня торта під відкритим небом.

З 20 липня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук можна буде переглянути книжкову виставку «Українські міста запрошують». Загалом виставка діятиме протягом місяця.

- Україна має безліч міст, які мають свою особливу ауру, зберегли культурний спадок наших предків. Історія цих міст дивовижна та повчальна. Вони оповиті легендами і таємницями, які історики досі намагаються розгадати. Сьогодні наша країна являє собою відмінне місце, де можна прекрасно провести свій вільний час, познайомитися з історією, культурою і самобутніми традиціями українського народу, оглянути церкви, архітектурні пам’ятники тисячолітньої давнини, - зазначають організатори виставки.

Крім того, працівники відділу обслуговування користувачів підготували незвичайну виставку-експозицію «Магія ретро», на якій представлені старі листівки, фото, елементи посуду, аксесуари, книги та ще багато іншого. Виставка експонуватиметься протягом літа.

21 липня з 18:00 до 21:00 продовжить роботу відкрита вулична акція «Бібліотечне надвечір’я». На майданчику перед бібліотекою чекатимуть презентації книжкових виставок-інсталяцій: художні твори, які стали бестселерами різних країнах світу, майстер-класи з паперопластики, розмальовки, настільні ігри та «смачна» цікавинка до Міжнародного дня торта.

21 липня о 18:00 в рамках роботи "Артхаус Клуб" буде перегляд трагікомедії «Як навіжені / La pazza giola» (Італія, Франція, 2016, режисер: Паоло Вірдзі). Коротко про фільм: Донателла і Беатріс мешкають у психіатричному закладі у Тоскані. У них дуже різні життєві історії, але шанс на втечу зводить їх разом у пригоді, яка назавжди змінить їхні життя і допоможе усвідомити красу недосконалості.

Вхід на всі заходи - вільний.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама