Анонси

Як у Кропивницькому відзначатимуть День Незалежності (ПЛАН)

. 3962

Відзначення Дня Незалежності України у Кропивницькому 24 серпня розпочнуться з традиційної ходи з покладанням квітів від парку Ковалівського до площі Героїв Майдану.

Про це повідомили сьогодні під час наради в міськраді з питань підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці Незалежності України.

Хода розпочнеться о 9:00 (збір 8:50 у Ковалівському парку біля меморіалу загиблим бійцям 3-го полку спецназу) і триватиме близько години. За маршрутом ходи квіти покладуть до пам’ятників  Володимиру Винниченку, Тарасу  Шевченку, меморіальної дошки Віктору Чміленку,  меморіалу Героїв Майдану.

Після ходи всі урочисті заходи відбуватимуться вже на площі перед міськрадою з 10:00 до 11:30.

Також цього дня у храмах міста відбуватимуться молебні «В ім’я процвітання України».

О 17:30 відбудеться хода вишиванок від пам’ятного знака «Ангел-хранитель» по вулиці Великій Перспективній.

Цього дня кропивничани та гості міста побачать також «Вінок єдності» з 25-ма півтораметровими вишитими стрічками. Його презентують вихованці школи №25 у прем’єрній хореографічній композиції.

У міськраді також анонсують проведення конкурсу на кращий коровай.

0 18:00 на Театральні площі відбудеться святковий концерт міського професійного духового оркестру.

А завершиться святкування Дня Незалежності урочистим мітингом та концертом на площі Героїв Майдану.

До речі, напередодні відзначення Дня Незалежності України у Кропивницькому 23 серпня об 11:00 покладатимуть квіти до могил загиблих учасників АТО на Рівнянському, Далекосхідному, Сатробалашівському, Новолелеківському, у селищі Новому кладовищах.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама