22 серпня в обласному центрі відбудеться форум-тренінг «KROPYVNYTSKYI SMART CITY DAY: БЕЗПЕЧНЕ МІСТО ДЛЯ ГРОМАДИ».
За інформацією організаторів – ГО «Агенції сталого розвитку «Хмарочос», до участі запрошують усіх, хто зацікавлений підвищувати безпеку в місті для школярів-пішоходів, школярів-велосипедистів та інших вразливих категорій.
Формат заходу передбачає інтерактивні форми роботи, відкритий діалог, кейс-стаді, що має сприяти налагодженню співпраці громади з поліцією.
Учасники тренінгу дізнаються про community policing, безпекові програми, які працюють в Україні та в місті зокрема, отримають можливість долучитися до розробки спільних дій на підвищення безпеки в місті, познайомляться з проектом «Будь видимим: комплексна програма підвищення рівня безпеки пішоходів із використанням світловідбиваючих елементів у місті Кропивницькому» та дізнаються, як до нього долучитися.
Організатори забезпечують учасникам каву-брейк та, за потреби, нададуть сертифікати, що посвідчують участь у заході. Тренінг - безкоштовний. Однак необхідно попередньо зареєструватися ТУТ.
Час і місце проведення: 14:00-17:00 за адресою вул. Віктора Чміленка, 47, офіс Медійної агенції «Public Sensation».
Додаткова інформація телефоном 097-693-11-63 (Ірина).
- Молодь у Кропивницькому запрошують до міні-табору з програмування
- У Кропивницькому влаштують акцію обіймів
Щоб дізнаватись новини першими підписуйтесь на нас у
Поширюйте
Коментуйте