Анонси

У Кропивницькому відбудеться інвестфорум для рестораторів

. 1314

 

Міська рада міста Кропивницького спільно із Клубом рестораторів обласного центру 28 вересня 2018 року проводить галузеву сесію «Ресторанний та готельний бізнес: індустрія гостинності» Муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST».

 

Форум відбудеться у рамках у рамках ділової програми Міжнародної агропромислової виставки «АГРОЕКСПО – 2018», а його метою стане об'єднання професіоналів індустрії гостинності та експертів консалтингу міста, області та України для обміну знаннями та набутим досвідом, повідомляє сайт міськради.

Учасники заходу дізнаються про сучасні тенденції та креативні новинки готельно-ресторанної галузі, шляхи підвищення ефективності закладу, матимуть змогу обмінятися практичним досвідом, отримати об'єктивний аналіз ринку та ексклюзивну експертну інформацію з перших вуст, знайти потенційних бізнес-партнерів, провести попередні переговори, отримати консультації експертів, встановити нові ділові контакти.

Отриманий досвід дозволить у подальшому покращити наявну інфраструктуру, збільшити потік туристів та вдосконалити професійні здібності людей, які хочуть розвиватися у даному напрямку.

Теоретичну частину форуму буде доповнено дегустацією та майстер-класами провідних ресторанів, кафе міста, а також міні-виставкою рішень для готельного та ресторанного бізнесу, що стане ефективним майданчиком для ділових комунікацій.

Захід орієнтований на готельєрів та рестораторів, власників і топ-менеджерів закладів громадського харчування та готелів, студентів профільних навчальних закладів та журналістів, соціальних підприємців і громадських діячів, представників влади та місцевого самоврядування, зацікавлених у залученні інвестицій.

Форум відбудеться за адресою: м. Кропивницький, вул. Мурманська, 8 (на другому поверсі будівлі «Агро-Експо», у конференц-залі – вхід через перший поверх основної будівлі).

Захід є відкритим, участь у ньому безкоштовна. Попередня реєстрація на офіційному сайті Міської ради міста Кропивницького за посиланням: goo.gl/JEMCbn 

Початок реєстрації, видачі роздаткових матеріалів та презентація учасників у холі – о 13.00, початок форуму о 14.00 годині. Орієнтовний час завершення – 16.00.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама