Анонси

У Кропивницькому презентують міжнародну програму для менеджерів культури

. 1436


У четвер, 30 серпня у Кропивницькому відбудеться презентація міжнародної програми Tandem та зустріч із представниками громадських та культурних організацій міста (початок о 14.00, тривалість - до 16.00).

39506670 303370750412798 1588540619892981760 n

До участі запрошуються активні менеджер(к)и культури, представники громадських організацій та державних культурних установ. Участь – безкоштовна, кількість місць обмежена. Тому будь ласка зареєструйтеся, щоб отримати запрошення (ми надішлемо вам його на пошту!). Посилання на реєстрацію: goo.gl/btaFM4

Tandem Ukraine: програма розвитку міжнародної культурної співпраці. Програма сприяє започаткуванню довготривалої співпраці між культурними організаціями з України та країнами ЄС.

Програма підтримує розвиток партнерства, що направлені на сьогочасні соціальні виклики і можливості. З моменту створення у 2011, Tandem підтримав довготривалу співпрацю, обмін знаннями і можливості мережування для понад 250 культурних менеджерів/ок з більш як 100 міст у 35 країнах ширшої Європи.

Tandem Ukraine створено навколо засадничої віри, що до вирішення культурних і соціальних питань нашого часу можна підійти творчо і ефективно за допомогою мотивуючого досвіду навчання під час співпраці з новими організаціями у нових місцях.

Культурні менеджер(к)и, що будуть відібрані до команди Tandem Ukraine 2019, будуть залучені до інтенсивної півторарічної програми. Завдяки Tandem, організації-учасниці можуть впевнено знайти свій шлях до комплексної міжнародної сцени. Поєднання професійних навичок Tandem-партнерів у спільному міжнародному проекті створює нові ідеї і практичні підходи.

Під час зустрічі будуть розкриті такі питання:
- Як стати частиною Tandem Ukraine 2019 (як оформлювати заявку, подальші кроки);
- Приклади попередніх проектів (перспективи участі, підводні камені);
- Презентація структури проекту.
Презентацію проведе – Катерина Радченко, учасниця Tandem Ukraine 2016-2017.


Детальніше про Tandem - https://www.tandemforculture.org

Координатори презентації у нашому місті - громадська організація "Прес-клуб реформ" та команда Team Europe Кропивницький

Поширюйте

Коментуйте


Реклама