Анонси

Розпочався конкурс дитячого художнього репортажу «Юний Самовидець»

. 1397

Стартує конкурс дитячого художнього репортажу «Юний Самовидець» ,який спрямований на розвиток дитячої творчості у напрямку художнього репортажу та залучення дітей до обговорення суспільно важливих тем.
Про це повідомляють організатори конкурсу на сторінці facebook.

“Юний Самовидець” - конкурс-меморіал, присвячений пам’яті Степана Чубенка — 16-річного школяра із Краматорська, вбитого бойовиками “ДНР” у 2014 році в Донецьку за проукраїнську позицію.

Головним завданням є дати можливість висловитися у цьому жанрі журналістам-початківцям шкільних видань і проявити їхню активну громадську позицію.

Тема першого «Юного Самовидця» – «Як вижити у школі».
До розгляду приймаються раніше не публіковані художні репортажі українською мовою. Автори - учні від 1 до 11 класу повиненні спиратися на власний досвід та добре знати тему, прагнути об’єктивності та писати тексти самостійно.

Важливим елементом є влучні описи та живі діалоги з героями вибраної теми. Оповідь має бути не сухою газетною, а саме художньою. Обсяг репортажу– до 20 000 знаків.

Надсилати роботи можна до 15.02.2019 на адресу конкурсу young.samovydets@gmail.com.
Нагороди: І місце – 1 000 грн. ІІ місце – 700 грн. ІІІ місце – 500 грн.

Переможці будуть нагороджені під час оголошення результатів конкурсу художнього репортажу “Самовидець” у Києві та запрошені на Книжковий Арсенал. Десятка кращих репортажів можуть бути опубліковані організаторами - видавництвом "Темпора".

Поширюйте

Коментуйте


Реклама