Анонси

У Кропивницькому відбудеться фестиваль документального кіно просто неба

. 2605

З 31 серпня по 2 вересня у Кропивницькому фестиваль документального кіно Lampa.doc.

 

40393530 1060634464087989 6141835591563608064 n

 

Цьогорічна програма Lampa.doc тематично спрямована на побудову діалогу між поколіннями та сімейні стосунки. Так, зокрема, презентує тему фільм-переможець Одеського міжнародного кінофестивалю 2017 року «Головна роль» про видатну українську акторку Ніну Антонову, знятий її сином – одним з найкращих українських документалістів сьогодення Сергієм Буковським. В програмі, як завжди, є ліричне, іронічне, оптимістичне кіно, до такого належить «Щоденник подорожі» майстра польської документалістики Пьотра Сташіка, іронічний погляд на свою родину можна побачити у «Кіно для Карлоса» від Ренато Боррайо Серрано, представника школи Марини Разбєжкіної (Москва), самоіронічний погляд на маленьке польське містечко та тему патріотизму презентує Агнєшка Елбановська у фільмі «Полонез». А ще буде кіно про дитинство та літо, каучсерфінг, будівництво болідів і багато іншого.

Окрім кінопереглядів у Кропивницькому запланована денна освітня програма, що складатиметься з трьох творчих зустрічей у форматі лекцій, бесід та презентацій. Так, зокрема, режисер Сергій Буковський ділитиметься досвідом створення документального кіно, голова фестивалю Lampa.doc розповідатиме про особливості кіноосвіти в Україні та Польщі та про те, як і де дивитись якісну документалістику, а Оксана Кузема презентуватиме медіа-проект Ukraїner, що дає можливість подивитись на Україну по-іншому і полюбити її ще більше.

Як завжди усі заходи фестивалю Lampa.doc відкриті для широкого загалу та є безкоштовними.

Lampa.doc цьогоріч відбувається за підтримки програми Culture Bridges, що здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу, Інституту Адама Міцкевича (Варшава), Державного агентства України з питань кіно, продюсерського центру ARTCOMB та Департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА. Партнером заходу у Кропивницькому є Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка. Головний інформаційний партнер Фестивалю – UA:Суспільне Кіровоградщини.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама