Анонси

На Кіровоградщині відбудеться «Осіння мистецька толока»

. 1948

У Нечаївському літературно-меморіальному музеї Ю.І. Яновського (с.Нечаївка Компаніївського району Кіровоградської області) відбудеться урочиста церемонія вручення літературної премії Ю.І. Яновського 2018 року.

 

pgffffest1

Організовує захід Компаніївська районна рада. Цього року на розсуд журі свої твори представили 24 автори у т. ч. у номінації «Романи, повісті» - творів - 5, авторів - 4; «Мала проза» творів - 8, авторів - 6; «Поезія» - авторів – 17 з різних куточків України та зарубіжжя, а саме: Компаніївка, Олександрівка, Коломия, Коростень, Кропивницький, Київ, Львів, Одеса, Черкаси, Житомир, Чернігів, Івано – Франківськ, Дніпро, Монреаль (Канада). 

Серед претендентів на звання лауреатів – відомі письменники і поети, заслужені діячі мистецтва України, члени національних спілок України, доктори, кандидати наук тощо. Кандидатів на здобуття Премії Юрія Яновського висували також трудові та творчі колективи, вітчизняні та міжнародні видання.

У програмі:
1. Нагородження лауреатів літературної Премії імені Ю.І. Яновського в номінаціях «Романи, повісті», «Мала проза», «Поезія».
2.Фестиваль «Осіння мистецька толока в Нечаївці».

В рамках фестивалю на музейній галявині працюватимуть:

- містечко майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, членів районного осередку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Дивосвіт». В експозиції представлені рушники, елементи народного костюму, доріжки, салфетки та інші вироби, які демонструють розмаїття видів та технік української народної вишивки, писанкарства, художньої кераміки, бісероплетіння;

- містечко майстер-класів з народних промислів та українських ремесел, яке дасть унікальну можливість усім хто бажає приєднатися до української культури через навчання ремеслу лозоплетіння, різьби по дереву, гончарству вишивання та ін. Досвідчені майстри народних промислів і ремесел, проводячи майстер-клас, навчать будь-кого і будь-якого віку, хто, лише, має бажання;

- В Мистецькому містечку аматорські колективи Компаніївського району: Влад та Віктор Найди - переможці Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів» у номінації «Дуети», народний аматорський вокальний ансамбль «Мар’ївчанка» - учасник Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів», вокальні групи «Молодички», «Губівчанка» - учасники фестивалю народної творчості «Ярмаринка» на Національному Сорочинському ярмарку, вокальний гурт «Експромт» та інші;

- дитячий майданчик представить для дітлахів пізнавальні дитячі майстер-класи, фейс-арт;

- гості та запрошені поласують смачними домашніми стравами від господинь Компаніївщини на Ярмарку української кухні;

- святкова осіння фотозона не залишить вас без традиційного селфі вихідного дня.

Фестиваль стартує 7 вересня!

Час проведення: 11.30-15.00
Місце проведення: музейна галявина

Участь безкоштовна, довідки за телефонами: (05240) 2-00-69; (05240) 2-00-67 ел.адреса: komprada11@ukr.net.

Довідково: 

Літературна Премія Юрія Яновського, заснована Компаніївською районною радою у 2016 році – це висока нагорода за художні здобутки автора за твори у жанрах поезії та прози, направлені на збагачення історичної спадщини народу, державотворення та демократизацію суспільства.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама