Анонси

У Кропивницькому відбудеться молебень в пам'ять про спецпризначенців

. 1392

14 вересня о 12:00 на Алеї Слави Рівненського кладовища, відбудеться молебень за загиблими військовослужбовцями капітаном Олегом Кулигіним та капітаном Євгеном Подолянчуком, які загинули при обороні донецького летовища.

Про це повідомили на сторінці третього окремого полку ім. Святослава Хороброго у Facebook.

podolyanchukofbigkulyginbig

Довідково: Євген Петрович Подолянчук народився 4 липня 1991 в Черкасах. У 14 років Євген вступив до скаутської організації «Пласт». Закінчив місцеву школу № 3. 2008 року вступив у Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на факультету розвідки, який закінчив з відзнакою. З 2012 року на військовій службі. Служив у Кропивницькому у складі 3-го окремого полку спецпризначення. Займав посаду командира групи 2 загону,5 роти. Загинув в Донецькому аеропорту 14 вересня 2014 року.

Лицар ордена Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). Нагороджений Залізним Пластовим хрестом за заслуги у національно-визвольній боротьбі в утвердженні Української держави (посмертно).

Того ж дня Україна втратила ще одного свого захисника і героя. В бою за Донецький аеропорт загинув капітан Збройних сил України Олег Борисович Кулигін.

Олег Кулигін народився 6 серпня 1971 року в Олександрії. Після закінчення в 1988 році середньої школи № 6, вступив до Олександрійського ПТУ № 13, де здобув вищу освіту у Криворізькому гірничорудному інституті. З 1995 року проживав у Кропивницькому ( тоді – Кіровограді) з дружиною та двома синами, працював на Інгульській шахті.

Мобілізований у 2014 році, служив начальником інженерної служби в складі 3-й окремого полку спеціального призначення. Загинув увечері 14 вересня під час обстрілу російськими бойовиками аеропорту Донецька.
18 вересня відбулося прощання з Олегом в Кропивницькому. Похований на Алеї слави.
6 жовтня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно), та нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

Поширюйте

Коментуйте


Реклама