Анонси

Дослідниця творчості Арсенія Тарковського презентує в Кропивницькому книгу про поета

. 1774

30 вересня в обласній бібліотеці імені Чижевського відбудеться презентація книги письменниці Маргарити Черненко «Об Арсении Тарковском».

chernenko

До книги увійшли дослідження авторки про життя та творчість Арсенія Тарковського, про глибинні змісти його філософської лірики та про поетичну майстерність.

На зустріч запрошують усіх кропивничан та гостей міста, які охочі дізнатися більше про поета і перекладача, ім’я якого носить одна з центральних вулиць Кропивницького, Арсенія Тарковського.

Крім того, Маргарита Черненко презентує книгу оповідань «Зеленая карпатская тетрадь. Сентиментальные истории». Як відзначають організатори зустрічі, це нова грань таланту письменниці. Її проза повна любові, філософських роздумів, особистих переживань: зустрічей та розставань, споминів та мрій.

Зустріч відбудеться о 14:00 у відділі мистецтв (І поверх) обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід – вільний.

Довідково: Маргарита Черненко — літературознавець, педагог, письменник, поет, дослідник творчості А.Тарковського, а також добрий давній друг бібліотеки, незмінний учасник Днів Арсенія Тарковського. Захистила дисертацію «Поезія Арсенія Тарковського: діалог культур та часів». Доцент кафедри філології КНУ театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. Автор поетичних збірок «Ветка надежды», «Скажи люблю», «По светлой линии крыла».  

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама