Анонси

У Кропивницькому відбудеться семінар з реклами для бізнесменів

. 1699

11 жовтня з 10:00 до 17:00 в обласному центрі відбуватиметься захід, присвячений рекламним кампаніям підприємців.

Як повідомляють організатори події, захід  призначений для керівників підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу, а також фізичних осіб-підприємців будь-яких галузей економіки з усіх регіонів України.

Мета заходу "Вдосконалюйте вашу рекламну діяльність": допомогти малим та середнім підприємствам підвищити якість їх реклами та ефективність рекламних кампаній.

Учасники заходу отримають рекомендації та інструментарій для підготовки своєї реклами, вивчать практичні приклади "гарної" та "поганої" реклами, познайомляться з сучасними методами оптимізації рекламних кампаній.

Головний спікер семінару: Владислав Салун - засновник агенції VLADEE, організатор та ведучий заходів, модератор, громадський діяч, радник міністра молоді та спорту (2014-2015 рр.).

Взяти участь у заході можна безкоштовно, попередньо зареєструвавшись ТУТ до 8 жовтня.

Семінар проводиться в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business за підтримки Європейського Банку реконструкції та розвитку в Україні.

Організатор форуму - Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Кропивницький.

Місце проведення: вул. Преображенська, 79А, к. 220.

За додатковою інформацією з питань участі та реєстрації звертайтеся за електронною поштою bsc.kropyvnytskyi@gmail.com або тел.  050- 612-33-98.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама