Анонси

У Кропивницькому відбудеться промислова виставка AgroExpo-2018

. 3191

У Кропивницькому з 26 по 29 вересня відбудеться міжнародна агропромислова виставка AgroExpo- 2018.

agro0

Як повідомляє сайт AgroExpo на гостей виставки чекає:

Ділова програма. Спеціальні заходи і бізнес-форуми, семінари та консультації фахівців.

Експозиція тваринництва. У двох спеціалізованих павільйонах будуть представлені племінні тварини та птиця: велика рогата худоба, коні, вівці, кози, кролі, кури та багато іншої живності.

Демонстраційний показ техніки. Кожного дня на спеціалізованому полігоні працюватиме техніка, яка демонструє весь технологічний процес: від обробки грунту та висіву до збирання врожаю

«Стронгмен-шоу» під керівництвом Василя Вірастюка набуде кардинально нового формату і ще більшого розмаху. Організатори виставки спільно з Федерацією стронгмену України проведуть міжнародні змагання – Етап Кубка Світу, де українські богатирі змагатимуться із силачами з інших країн.

«Покровський ярмарок» триватиме всі чотири дні виставки. Кожен знайде тут щось для себе: виступи народних колективів, найкращі продукти від фермерських господарств за ціною виробника, сувеніри та вироби мистецтва з усіх куточків України, майстер-класи, розваги для дітей та дорослих. Щорічно у ярмарку приймають участь понад 500 учасників.

Спеціалізована виставка «AUTOLAND». На виставці представлені легкові автомобілі та позашляховики відомих світових брендів - Mercedes, Lexus, Volkswagen, Toyota, Mitsubishi, Peugeot, Opel, Hyundai та інші.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама