Анонси

У Кропивницькому тиждень відзначатимуть День бібліотек

. 1666

З нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського запрошує на заходи, які триватимуть протягом тижня.


день бібліотек

25 вересня - 14.00 відкриття виставки «Hobby time/світ захоплень бібліотекарів Кіровоградщини» (відділ документів з економічних, технічних та природничих наук)

25 вересня - 15.00 майстер-клас «Акварель вовною» від Світлани Баркової (відділ краєзнавства)

25 вересня - протягом дня акція «Книжкові піжмурки». Ідея акції: на окремому столі розміщені відомі книги, обгорнуті щільним папером (тобто не видно ні назви, ні автора). Користувачам пропонується прочитати уривок з будь-якої з цих книг і вгадати, що ж це за книга та хто її автор (відділ абонемента)

25 вересня - протягом дня виставка «Рідкісні видання в сучасному вигляді»: інформаційний дует «книжковий оригінал + електронна копія на е-читанці» (відділ рідкісних та цінних видань)
27 вересня о 13.00, 28 вересня о 11.00, 29 вересня о 15.00 «АртхаусКлуб» - перегляд «Арт-кіно в бібліотеці ім. Д.І.Чижевського» (відділ мистецтв)

27 вересня - 12.00 - 16.00 День відкритих дверей, відкритий перегляд нових надходжень (хол І поверху)

30 вересня о 14.00 - презентація книг літературознавця, педагога, письменниці, поетеси, дослідниці творчості А.Тарковського, а також доброго давнього друга бібліотеки Маргарити Черненко “Об Арсении Тарковском” та “Семь голосов любви” (відділ мистецтв)

Протягом святкового тижня у відділах бібліотеки експонуються виставки нових надходжень, а також тематичні книжкові виставки.
Вхід – вільний.
Адреса: м.Кропивницький, обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського, вул. Велика Перспективна, 24.

Нагадаємо, 30 вересня в обласній бібліотеці імені Чижевського відбудеться презентація книги письменниці Маргарити Черненко «Об Арсении Тарковском».

Поширюйте

Коментуйте


Реклама