Анонси

Жителів Кіровоградської області навчатимуть писати грантові заявки

. 1486

 

2 жовтня з 10:00 до 13:00 в Кропивницькому триватиме інформаційний день із написання заявок на програму "Креативна Європа".

Як повідомляють організатори, на захід запрошують представників неурядових організацій, державних та комунальних установ, приватного сектору, що працюють у культурній та креативній сферах та планують подаватись на програму.

Під час заходу представники Креативної Європи розкажуть про пріоритети програми, нададуть короткий огляд та інформацію про наступні конкурси. Також під час інформаційного дня можна отримати практичні поради, зокрема, де шукати партнерів, як підготувати успішну грантову заявку та як працює грантове фінансування.

 Участь у інформаційному дні безкоштовна за умови попередньої реєстрації ТУТ.

Довідково: програма "Креативна Європа" — це рамкова програма Європейської комісії, спрямована на підтримку культурного та креативного секторів Європи. Загальні цілі програми полягають у захисті, розвитку та популяризації культурного та лінгвістичного різноманіття і зміцненні конкурентної здатності культурного та креативного секторів Європи.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама