Анонси

Кропивницьких психологів та студентів запрошують на тренінг

. 1667

У Кропивницькому відбудеться триденний тренінг для психологів, соціальних працівників, і студентів відповідних спеціальностей на тему сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

тренінгстуд

Як повідомляють організатори Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» та громадська організація «Центр психологів-практиків», тренінг пройде з 8 по 10 жовтня.

Під час тренінгу розглядатиметься ключова інформація стосовно ЛГБТІ, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, коректної лексики, наукового погляду на гомосексуальність тощо.

Окрім теоретичної частини учасники та учасниці матимуть практичні завдання під керівництвом досвідчених тренерів та тренерок. Учасникам/цям будуть запропоновані: кіноклуби з дискусіями та спілкування з «живими книгами» — представниками/цями ЛГБТ-спільноти, які зможуть особисто відповісти на будь-які питання, що пов’язані з їхньою сексуальною орієнтацією чи гендерною ідентичністю.

Бажана умова участі: за результатами тренінгу учасники та учасниці мають передати/використати отримані знання на своєму місці роботи чи в своєму (професійному) оточенні. Наприклад, завдяки проведенню лекції, семінару, міні-тренінгу по темі Школи Толерантності.

По закінченню учасники та учасниці тренінгу отримають сертифікати.

Довідково:

Участь у тренінгу є безкоштовною.

Тренінг проходитиме повних три дні: з понеділка по середу. Участь в тренінгу протягом триденного періоду є обов'язковою умовою.

У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Зареєструватись можна ТУТ.

Заявки приймаються включно до 24 вересня 2018 року.

Довідки за телефонами: +38(099)30 59 070,+38(095)67 14 337

Поширюйте

Коментуйте


Реклама