Студенти університетів 2-6 курсів мають можливість випробувати себе у науковому дослідженні на тему:”Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій” та отримай грант або стипендію на навчання.
Як повідомляють організатори, стаття може містити дослідження на тему науково-технічного, управлінського, економічного розвитку країни, розвитку маркетингу та інформаційних технологій в Україні. В роботі Ви робите висновки щодо розвитку досліджуваної сфери і пропонуєте власні шляхи вирішення проблемних питань.
Переможців визначатиме журі конкурсу, до складу якого увійде генеральний директор директорату інновацій та трансферу технологій МОН Дар’я Чайка, науковці, представники бізнесу та роботодавці.
Три переможці отримають гранти на навчання:
1 місце-13 000 гривень.
2 місце-7 500 гривень
3 місце-3 500 гривень.
Докладніше з умовами участі, вимогами до конкурсних робіт та етапами конкурсу можна ознайомитися ТУТ.
- Українські та іноземні силачі влаштують у Кропивницькому шоу стронгменів
- У Кропивницькому під стінами управління поліції відбудеться акція мовчання
Щоб дізнаватись новини першими підписуйтесь на нас у
Поширюйте
Коментуйте