Анонси

Воркшоп з картування відбудеться в Кропивницькому

. 1383

3 жовтня з 10:00 до 12:00 у Кропивницькому прес-клубі реформ відбудеться воркшоп з картування на тему «Кропивницький-безпечне місто для громади».


kartyn

Воркшоп з картування буде корисним для невгамовної молоді, вчителів, журналістів, громадських діячів, фотографів та всіх, хто хоче професійно вдосконалюватися та опановувати нові інструменти.

«Подібного проекту ще немає у Кропивницькому. Це буде перша карта міста за такою темою.
Ми прагнемо підвищувати активність молоді та залучати їх до безпекових проектів. Через спілкування з поліцейськими ,громадськими активістами, які можуть бути як надійним джерелом інформації, так і однодумцями у вирішенні тих чи інших проблем»,- відзначають організатори.

Під час заходу учасники познайомляться з соціальним картуванням та його використанням в безпекових проектах, поглиблять свої знання про види небезпек у місті, вийдуть на міське сканування.

Разом з тренерами учасники розроблять концепцію онлайнової карти "Кропивницький - безпечне місто для громади", яка буде наповнюватися далі дистанційно.

Захід є компонентом проекту «Будь видимим: комплексна програма підвищення рівня безпеки пішоходів із використанням світловідбиваючих елементів у місті Кропивницькому».

Організатори забезпечують каву-брейк. 

Участь у тренінгу безкоштовна.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама