Анонси

Журналістів та громадських активістів навчатимуть медійного права

. 1305

Центр демократії та верховенства права оголосив набір на дистанційний курс з медійного права для журналістів та громадських активістів.

Як повідомляють організатори, дистанційний курс медіа права – це проект онлайн-освіти для журналістів, блогерів та громадських активістів задля отримання нових знань про медійне законодавство, стандарти свободи слова та практику Європейського суду з прав людини.

Протягом кількох місяців слухачі курсу отримуватимуть навчальні матеріали, підготовлені фахівцями Центру демократії та верховенства права. Матеріали з’являтимуться в навчальному модулі 1-2 рази на тиждень та складатимуться з двох частин – основної частини, обов’язкової для прочитання, та додаткової, що міститиме перелік літератури з цієї ж теми.

Все спілкування відбуватиметься через навчальний модуль.Слухачі також матимуть можливість ставити викладачам додаткові запитання та ініціювати обговорення окремих тем.

Після успішного складання підсумкового тесту, учасники отримають сертифікат про проходження Дистанційного курсу медіа права.

Для того, щоб стати слухачем Дистанційного курсу медіа права, потрібно заповнити онлайн-анкету.

За додатковою інформацією з питань участі звертатися до Центру демократії та верховенства права: електронна адреса: edu@medialaw.kiev.ua телефон: (044) 383-20-44.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама