У Кропивницькому відбудеться тиждень програмування для молоді

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1057

З 8 по 12 жовтня відбудеться міська акція «Тижні кодування у Кропивницькому» присвячена програмуванню.

mircode3

ГО ТІМО «Відкриті двері» спільно з Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є. Маланюка запрошують кропивничан дізнатися про програмування та інформаційні технології.

Протягом тижня на відвідувачів чекають різнопланові заходи з програмування, які особливо будуть цікавими для молоді віком 10-17 років.

Програма:

З 8 по 12 жовтня книжкова виставка «ІТ-технології: вчора, сьогодні, завтра»;

8 жовтня о 14.00 інтерактивна гра з програмування «Програмувати? Це просто!». Учасники заходу в ігровій формі розбиратимуться з роботою комп’ютерів та навчатимуться основам паперового програмування.

9 жовтня о 8.00 та о 13.00 інформаційний калейдоскоп «Берем ідеї у природи». Захід присвячено цікавій та незвичній науці «біоміметика» і розповідає про технології, механізми та ідеї запозичені у природи та втілені в комп’ютерній техніці);

10 жовтня о 14.00 мультимедійний журнал з елементами гри «Blockchain – технологія майбутнього». Блокчейн (Blockchain) – це технологія майбутнього, яка використовується в багатьох сферах нашого життя починаючи від економіки та закінчуючи мистецтвом. А ще - це основа основ криптовалют, таких як біткоїн. Про те, як це працює і дізнаються учасники заходу.

11 жовтня о 14.00 відбудеться зустріч з викладачами вищих навчальних закладів, фахівцями у сфері програмування «Хочу бути програмістом!». В рамках заходу учні різних шкіл міста зможуть більше дізнатися про особливості професії «програміст».

12 жовтня о 13.00 запрошуємо на practical games «Створи свій сайт» - змагання команд різних шкіл міста по створенню власного сайту.

Вхід на заходи є безкоштовним. 

Акція проводиться в рамках ініціативи Meet and Code, яка впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

За додатковою інформацією звертайтеся до ГО ТІМО «Відкриті двері»:
вул. Декабристів 6\15, тел. 22-66-01, 0954712767.
http://www.timo.kr.ua.

 

G

Сподобалася стаття?

varto2
Реклама
мир тв