У Кропивницькому обговорюватимуть інтегрований розвиток міста

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 928

 

25-26 жовтня  в Кропивницькому відбуватиметься шоста Українська академії інтегрованого розвитку міст на тему «Стала міська мобільність як складова частина інтегрованого планування розвитку міста».

Як повідомляє міська рада Кропивницького, захід відбудеться в рамках спільного українсько-німецького проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) спільно з міською радою міста Кропивницького.

Під час Академії учасники обговорюватимуть засади сталої мобільності, її зв’язок із загальним розвитком міста загалом та окремими галузями зокрема на прикладі  як закордонних міст Німеччини, Швейцарії, так і України, приміром, Вінниці, Житомира, Миколаєва.

Також на учасників чекає практикум. В робочих группах, після ознайомчої екскурсії Кропивницьким, буде проведений аналіз зв’язку, потенціалу та можливостей розвитку екології, економіки і соціальної сфери на окремо взятій території, а також впливу на розвиток цілого міста за умови зміни ситуації з мобільністю. Також обговорюватимуть необхідність залучення громадськості до процесів планування сталої міської мобільності.

Участь в Академії є безкоштовною, однак кількість учасників заходу є обмеженою. Для участі треба до 12 жовтня зареєструватися ТУТ.

Захід відбуватиметься на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати (вул. Преображенська, 79А,).

Детальна програма заходу ТУТ.

 

G

Сподобалася стаття?

varto1
Реклама
мир тв