файно сусід

У Кропивницькому відбудеться семінар для підприємців-початківців

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1249

11 жовтня у Кропивницькому відбудеться безкоштовний семінар для власників малого та середнього бізнесу, підприємців-початківців та активних людей, які тільки планують створити власну справу.

kropivnitskiy 11 10 1200x628Спікери: 

  • Сергій Желепа, маркетинг-менеджер WebPromoExperts, лектор академії WebPromoExperts, розповість, як просувати свій бізнес в Інтернеті. 
  • Світлана Бережна, керуючий партнер консалтингової компанії «Бізнес Тайм Україна», навчить стратегії розвитку в малому та середньому бізнесі.

Як повідомляють організатори ПриватБанк та «Бізнес-Інкубатор», захід відбудеться 11 жовтня о 11:00 на 2 поверсі центрального офісу ПриватБанку за адресою: вул. Преображенська, 26/70.

Довідково: проект «Бізнес-Інкубатор» – це освітня платформа для підприємців у рамках національної програми «КУБ» (Країна успішного бізнесу), місія якої – створення екосистеми навчання й підтримки бізнесу, збільшення кількості успішних підприємців. Кожен представник бізнесу може приєднатися до програми й безкоштовно отримати або вдосконалити свої знання.

G

Сподобалася стаття?

Кировец
Реклама