У Кропивницькому відбудеться музичний та художній конкурс присвячений Україні

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 865

У Кропивницькому запрошують дітей віком до 14 років взяти участь у конкурсі дитячих робіт «Я малюю Україну» та молодих виконавців сучасної пісні віком від 15 до 35 років на фестиваль української патріотичної пісні «Моє ім’я - Україна».

 

ukr

Як повідомляють  на офіційному сайті міської ради кропивницького, конкурсне прослуховування учасників фестивалю відбудеться 8 листопада року о 13 годині у глядацькій залі медичного факультету № 2 Донецького національного медичного університету.

До виступу виконавці мають підготувати дві українські пісні патріотичного спрямування, які виконуються під фонограму (-1), інструментальний супровід або «a cappella» загальною тривалістю не більше 9 хвилин.

Для участі у фестивалі необхідно подати заявку на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або в друкованому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 313 (управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького).

Термін подачі заявок завершується 1 листопада 2018 року.

Всі учасники дитячого художнього фестивалю розподіляються на вікові категорії:
І – до 7 років;
ІІ – від 7 до 10 років;
ІІІ – від 11 до 14 років.

Конкурсні роботи (малюнки) можуть бути виконані в будь-якій художній техніці і присвячені українській тематиці.

Вимоги до конкурсних робіт:
розмір робіт (малюнків) - формат А3, А4;
відповідність роботи темі Конкурсу;
естетичне оформлення конкурсної роботи.

Від одного учасника конкурсу приймається одна робота. На кожній конкурсній роботі (на звороті) необхідно зазначити українською мовою - назву роботи, техніку виконання, прізвище, ім’я та по батькові та вік автора конкурсної роботи, місце навчання, контактний телефон.

Конкурсні роботи приймаються до 10 грудня 2018 року в управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, кім. 313. Телефон для довідок: (0522) 24 34 97.

urk3

ukr2

 

G

Сподобалася стаття?

varto3
Реклама
мир тв