Заслужений художник України презентує виставку у Кропивницькому

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 744

12 жовтня о 12:00 в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться відкриття персональної виставки творів «Живописний всесвіт Анатолія Янєва».

avustavk

Як повідомляють організатори, на виставці буде представлено 45 живописних творів з авторського зібрання, написаних митцем в основному у 2017-2018 рр., а також графічні портретні доробки 1980-х рр., які експонуються вперше.

Захід відбудеться в рамках започаткованого музеєм мистецького проекту серії художніх виставок «В майстерні художника» та презентація каталогу «Живописний всесвіт Анатолія Янєва».

Довідково, Анатолій Янєв заслужений художник України (2013), Член Національної Спілки художників України (1989). Перший лауреат обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінації «національна традиція» (2005).

Твори художника зберігаються в Дирекції виставок Міністерства культури України, Кіровоградському обласному художньому музеї. Мистецький доробок заслуженого художника України А.М.Янєва яскраво відображає еволюційні процеси в класичному реалістичному живопису, традиції якого художник впевнено впроваджує у сучасності, постійно перебуваючи в пошуку нових форм виразності, які б допомагали ще більш глибоко розкривати образ людини і світу, в якому вона живе.

G

Сподобалася стаття?

varto4
Реклама
мир тв