Кропивничан познайомлять з безпековими проектами

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 491

18 жовтня в Прес-клубі реформ автори безпекових ініціатив, активісти з усіх районів міста, які вже мають досвід співпраці з поліцією, журналісти, представники органів місцевого самоврядування та поліцейські познайомлять з безпековими громадськими ініціативами.

aatr

«Ми віримо в громадські ініціативи, які рухають активні жителі міста. Хочемо, аби за принципом співдії поліції та громади наше місто ставало безпечнішим і відповідальнішим. Ми очікуємо, що цей простір стане місцем народження спільних ідей та проектів для взаємодії громади, медіа та поліції. Тому ініціюємо неформальну зустріч на тему «Безпечне місто силою громади, медіа та поліції»,- відзначають організатори.

Під час заходу познайомлять з безпековими громадськими ініціативами міста, презентують дієві практики взаємодії з поліцією, обговорять спільне бачень взаємодії активної громади, медіа та поліції міста.

Дбаєте про безпеку у своєму дворі, мікрорайоні, вулиці? Приходьте і розкажіть нам про це.
Цікавитеся безпековими практиками? Слідкуєте за подіями в місті та повідомляєте про правопорушення на "102"? активно пишете про правопорушення в соцмережах?
Знаєте про проблеми, а не знаєте, як їх вирішити?
Ця зустріч допоможе знайти відповіді на ваші запитання.

Вхід вільний. Організатори забезпечують каву-чай-смаколики.

Зустріч організовує Агенція сталого розвитку "Хмарочос" у рамках проекту «Будь видимим» за підтримки Police Training Assistance Project - PTAP.

Довідково: проект «Будь видимим: комплексна програма підвищення рівня безпеки пішоходів із використанням світловідбиваючих елементів у місті Кропивницькому» впроваджується Агенцією сталого розвитку "Хмарочос" у партнерстві з Патрульною поліцією Кіровоградської області за підтримки Інноваційного фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP Police Training Assistance Project – PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади.

G

Сподобалася стаття?

varto4
Реклама
мир тв