Письменників Кіровоградщини запрошують на конкурс з написання новел

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 851

До 30 листопада можна взяти участь у літературному конкурсі новел «Її сила», надіславши новели (або її ідею) центром якої є сильна жінка.

 

litk

«Ми шукаємо авторок і авторів новел, за основу яких взята історія сильної жінки, що проходить через труднощі і долає їх. Проблеми можуть бути з будь-якої площини: стосунки, робота, дискримінація, насилля, непорозуміння з батьками чи коханими»,- відзначають організатори.

За основу сюжету можна взяти будь-яку подію (реальну чи фантастичну). Вона може мати метафоричне значення та розкривати певний аспект нерівноправного ставлення до жінок та чоловіків.

На конкурс приймаються твори, написані українською мовою та раніше не опубліковані. Допускаються оповідання російською мовою, якщо автор дозволить їх перекласти.

Орієнтовний обсяг – 5-10 тис. символів (обговорюється індивідуально з кожним автором).

У документі з новелами має бути коротка біографія автора (5-10 речень) та контактні дані (e-mail і телефонний номер) для зв’язку з автором.

Конкурсні твори надсилайте на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із позначкою «Конкурс» у темі листа.

Найкращі твори з’являться на сторінках збірки.

Увага! До конкурсу не допускаються неякісні та незавершені твори, а також твори з великою кількістю помилок у тексті.

 

G

Сподобалася стаття?

varto1
Реклама