Сьогодні у Кропивницькому зірки 1+1 розкажуть історії злетів і падінь

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1213

 

Сьогодні, 21 листопада, у актовій залі ЦДПУ ім. В. Винниченка із надихаючими виступами завітають зірки 1+1, в рамках соціально-освітнього туру «Ті, що вражають».

Ті що вражають

О 13:00 розпочнуться мотиваційні виступи спікерів, серед яких – ведучі ТСН Юлія Бориско та Святослав Гринчук, акторка та зірка серіалу «Школа» Яніна Андрєєва, військовий-«кіборг» та учасник проекту «Переможці» Вадим Довгорук, громадські діячі та автори проектів, спрямованих на працевлаштування людей з інвалідністю Вікторія Седлецька та Олена Шингарьова.

Проект має на меті надихнути українців на створення сучасних, зручних та доступних міст, привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, а також поглибити розуміння українців про реформу децентралізації та домагатися позитивних змін у їхньому рідному селі чи місті.

Під час мотивуючих виступів спікери поділяться своїми історіями злетів та падінь, цікавими фактами свого життєвого шляху, та на власному прикладі доведуть, що об’єднанні зусилля активних громадян здатні змінити українські міста, перетворити їх на сучасні та доступні.

Крім цього, з 12:30 у холі біля актової зали ЦДПУ на усіх відвідувачів чекатиме фотозона і фотовиставка мультимедійного проекту «Переможці».

Після завершення заходу на усіх охочих чекає автограф-сесія з зірками проекту. А для найактивніших слухачів команда «Ті, що вражають» підготувала подарунки.

Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена. Реєстрація ТУТ.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама