Анонси

Фольклорні колективи Кіровоградщини запрошують на фестиваль вертепів

. 1978

Вертепи Кіровоградщини запрошують в якості гостей та учасників приєднатися до ІІІ Всеукраїнського фестивалю вертепів “Вертеп-фест 2019”.

 

ver

Як повідомляють організатори, участі запрошуються народні фольклорні колективи, гурти та об’єднання творчих людей з усіх регіонів України.

Оргкомітет Фестивалю забезпечує поселення і харчування учасників та покриває половину дорожніх витрат. Крім того, для всіх колективів, що візьмуть участь у Вертеп-фесті 2019, вперше пройдуть запальні Етновечорниці. 

Організатори очікують, що глядачами фестивалю стане понад 10 тисяч харків’ян та гостей міста – завдяки великій кількості фестивальних майданчиків та подіям під відкритим небом.

Окрім центральних локацій, в обидва дні фестивалю вертепні колективи гратимуть на альтернативних майданчиках: в дитячих лікарнях, військових шпиталях та торговельно-розважальних центрах. 

Учасники Вертеп-фесту колядували на станціях та у вагонах метро, допомагаючи мешканцям міста перейнятися духом різдвяних традицій. В цьому році організатори сподіваються повторити цей досвід. Незмінною традицією залишиться акція “Нова радість стала”, в якій в 2017 році приймали участь 3, а в 2018 - вже 5 міст (разом з Харковом). 

Подати заявку до участі можна до 15 грудня на сайті Фестивалю.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама