Анонси

На Кіровоградщині відбудеться спортивний турнір в пам’ять загиблого спецпризначенця

 Автор: Ірина Маслюкова. 2173

29 листопада о 9:00 в селі Іванцівка, що неподалік Кропивницького, відбудуться змагання за кубок Анатолія Бузуляка. 

buzu 1

Спортивний захід проводиться уже втретє і присвячений він дню народження загиблого сержанта 3 полку спеціального призначення Анатолія Бузуляка, випускника Іванівської школи.

Турнір було започатковано з ініціативи мами загиблого у зоні АТО Героя Галини Дмитрівни Бузуляк та педагогічного колективу закладу.

Довідка.

В Іванівці Анатолій разом з родиною проживав з 2000 року, де закінчив 11 класів. Закінчив природничо-географічний факультет Кіровоградського педагогічного університету, де навчався на відмінно.
У 2009 році Анатолій був призваний на військову службу 181-м Територіальним центром комплектування військовослужбовцями за контрактом.
Сержант Анатолій Бузуляк(позивний "Географ") був командиром відділення загону спеціального призначення .
Він закінчив університет, потрібно було йти в армію. У військкоматі йому запропонували підписати контракт на 3 роки. Він погодився.
6 березня 2014 року Анатолій поїхав захищати країну на Схід, у зону проведення антитерористичної операції. Він боровся мужньо і до кінця, втім, як і всі військовослужбовці, гідно виконував свій обов’язок.
Анатолій Бузуляк загинув 29 липня 2014 року під час виконання бойового завдання у складі розвідгрупи з пошуку пілотів збитого літака у районі міста Сніжне Донецької області. Група, до складу якої входив Анатолій, потрапила у засідку та була розстріляна. Тоді загинули 10 військовослужбовців 3 оп СпП, серед них і Анатолій Бузуляк.
Біля приміщення шкіл у селах Іванівка та Високі Байраки відкрили меморіальні дошки на честь Анатолія Бузуляка. Також у селі Іванівка перейменували одну із вулиць на честь загиблого героя.

 

Поширюйте

Коментуйте