Анонси

У Кропивницькому нову книгу презентує Ірен Роздобудько

 Автор: Ірина Маслюкова. 2215

29 листопада о 18.00 у Театрі ім. М.Кропивницького книгу "Прилетіла ластівочка" презентує письменниця Ірен Роздобудько.

 

rozd

Нова книга "Ірен Роздобудько "Прилетіла ластівочка" розповідає про видатного українського композитора – справжнього автора різдвяної пісні, відомої в світі під назвою Carol of the Bells.
Вперше твір, який називається «Щедрик», написаний українським композитором Миколою Леонтовичем, був виконаний у 1916 році в Києві. Після російської революції 1917 року Україна заявила про свою Незалежність, але зазнала поразки у війні з більшовицькою Росією, і в Україні надовго запанувала радянська влада. У 1921 році композитора Леонтовича вбили чекісти у будинку його батька за загадкових обставин.

Авторка роману «Прилетіла ластівочка» запрошує читача дізнатися правду про знамениту мелодію і висуває художню версію загадкового вбивства геніального українського композитора. Оскільки роман написано на основі сценарію до повнометражного фільму, то, можливо, незабаром ми ще побачимо й фільм.

Про це та про інше ви зможете запитати пані Ірен за допомогою записок із зали, тож прихопіть із собою записничок та ручку.

Разом з Ірен на сцені виступить бард Ігор Жук, поет, музикант і виконавець власних пісень.

Вартість: 60 грн.

Квитки за тел.: 0668199576

 

Поширюйте

Коментуйте