Анонси

Письменників з Кіровоградщини запрошують на конкурс підліткового фентезі

. 1637

Конкурс фентезійних романів "Брама 2019" з 1 грудня по 1 червня прийматиме підліткове фентезі.

 

bram

Як повідомили на сторінці «Брами» у Фейсбуці, твори мають бути обсягом від 55 000 слів і більше, виключно підліткове фентезі, розраховане на читацьку аудиторію 12-18 років.

«Немає жодних жанрових, стильових чи інших обмежень, окрім трьох: це має бути фентезі, орієнтоване на підлітків і написане виключно українською мовою. Географія походження чи проживання автора не має значення»,- відзначили на сторінці.

Не прийються до розгляду уже видані романи, також романи, які були опубліковані в періодиці чи інтернеті. Допускаються лише публікації уривків (не більше 1000 слів з усього роману).

Очолює журі Конкурсу фентезійних романів золота письменниця України Дара Корній.

Надсилайте твори на скриньку Конкурсу big2019@bramafantasy.in

Твори необхідно надсилати наступним чином:

файл "*.rtf" назвіть унікальним псевдонімом. У самому файлі напишіть свій псевдонім, розширену анотацію до твору і сам твір.

Якщо Ви маєте карти чи ілюстрації до свого твору - надсилайте їх окремо від твору осібними файлами. Шрифт, розмір, інтервали, колір тощо не мають значення.

У жодному випадку не вказуйте свої справжні ім'я, прізвище, адресу чи будь-які інші персональні дані. Обов'язково зберігайте доступ до скриньки, з якої було надіслано твір, адже саме на цю скриньку надійде повідомлення про результат Конкурсу.

Винагородою переможцеві чи переможниці буде друк роману у великому українському видавництві.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама