Анонси

Популярний дитячий письменник презентує нові книги у Кропивницькому

. 4660

Сашко Дерманський популярний дитячий письменник презентує нові книги у Кропивницькому 11 та 12 грудня.

 

derman

11 грудня о 12:00 зустріч відбудеться у бібліотеці для дітей №19, 12 грудня о 14:00 в обласній дитячій бібліотеці ім. Т. Шевченка.

Довідково: Сашко Дерманський український дитячий письменник. Член Національної спілки письменників України. Перші вірші для малечі опублікував в 2001 році у дитячому журналі «Стежка». Деякі твори виходили під псевдонімами Сашко Володарський та Назар Діброва. У жовтні 2004 року видавництво «Теза» в рамках серії «Пригодницька бібліотека» випустило у світ першу книжку — повість-казку «Володар макуци, або Пригоди вужа Ониська».
Твори Сашка Дерманського рекомендовано міністерством освіти України для читання в молодшій («Володар макуци, або Пригоди вужа Ониська», «Бабуся оголошує війну», «Корова часу», «Царство Яблукарство», «Танок чугайстра») і середній школі («Король буків, або Таємниця Смарагдової Книги»). До оновленої шкільної програми також увійшли повість «Маляка – принцеса Драконії», збірка казок «Казки дракона Омелька», збірка віршів «Бигимоти – не медмеді».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама