Анонси

Майстриня з Кропивницького презентує виставку витинанок

. 3249

12 грудня о 12.00 відбудеться відкриття персональної виставки члена Національної спілки художників та майстрів народного мистецтв України, майстра декоративно-ужиткового мистецтва Ольги Коломієць.

Талановита майстриня презентує нову колекцію виробів у техніці витинання, яку створила за мотивами живописних картин про козака Мамая, що зберігаються в музейних зібраннях України. Легендарний образ козака, що грає на бандурі, традиційні козацькі атрибути Ольга Коломієць передала на папері за допомогою контурного зображення у великих розмірах.

До експозиції виставки також увійшли паперові витинанки ікон, яскраві декоративні панно, створені майстринею за кращими зразками відомих українських митців.

Захід відбудеться у виставковій залі обласного Центру народної творчості (м. Кропивницький, вул. Гоголя, 66/50)

Довідково: Ольга Коломієць – лауреат обласної премії в галузі архітектури, геральдики, вексилології та декоративно-прикладного мистецтва
імені Якова Паученка в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», відома на Кіровоградщині як автор витинанок, творів живопису, вишивки бісером та перлами ікон, композицій на тему усної народної творчості, сюжетних книжкових ілюстрацій.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама