Анонси

У Кропивницькому навчатимуть публічно говорити

. 1660

16 грудня з 12:00 до 17:30 в Креативному ІТ-просторі KOWO відбудеться тренінг-лекція «Майстерність створення публічних промов».

 

publ

Як повідомляють організатори цей тренінг від проекту "Школа Співробітництва" буде присвячено, з одного боку - вмінню переконувати, з іншого – здатності серед слів співрозмовника відрізняти слушні аргументи від маніпуляцій.

«Досить унікальною особливістю тренінгу, яка відрізняє його від великої кількості матеріалів на дану тему, є те, що нас більше цікавить аспект „що говорити”, ніж „як говорити”. Тобто ми більше про майстерність написання промов, а не про красу артикуляції оратора як виконавця промови, і не про правильну його жестикуляцію»,- відзначили організатори.

Серед тем: основні принципи класичної риторики; врахування цільової аудиторії при написанні промови; побудова логічного каркасу промови; формулювання та правильне розташування дієвих аргументів; створення неповторного образу оратора та багато іншого.

Аудиторію буде поділено на команди, які на практиці від початку до кінця пройдуть процес створення промови.

Команда спікерів: Світлана Козлова – голова ГО Мовний центр "Говорити легко"; Ігор Чорний – педагог, співзасновник і координатор "Центру громадянської дипломатії"; Василь Левицький – журналіст, письменник, співзасновник "Центру громадянської дипломатії".

Орг. внесок – 25 грн. на каву-брейк.

Зареєструватись можна за телефоном: (099) 66-55-964
Адреса проведення тренінгу: м. Кропивницький, пров. Василівський, 10 (5-ий поверх).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама