Анонси

У Кропивницькому розкажуть про специфіку продажів онлайн

. 1320

 

26 січня о 9:30 у Кропивницькому пройде тренінг «Ефективні продажі та комунікації оффлайн і онлайн».

 

ек

Як навчитися класно продавати? Як зацікавити клієнта своїм товаром та переконати його зробити замовлення? Як правильно презентувати себе і свою послугу? Про це Ви дізнаєтесь під час тренінгу «Ефективні продажі та комунікації оффлайн і онлайн».

«Усі покупці насправді хочуть одного – щоб їх зрозуміли. Якщо Ви зрозумієте покупців, вони куплять у вас усе, що ви маєте на продаж. Тому метою тренінгу є навчити Вас розуміти клієнта та будувати з ним максимально вигідні стосунки. Говоритиме про це досвідчена тренерка, експертка з продажів Надія Кареліна»,- повідомляють організатори.

Учасники тренінгу отримають:
1. Підвищення ефективності роботи з продажу та переговорів.
2. Формування індивідуального підходу до кожного клієнта.
3. Збільшення мотивації досягати успіху в поставлених задачах та емоційний «заряд».
4. Розуміння специфіки продажів онлайн.

Тренінг триватиме з 9.30 до 16.30 на першому поверсі Бізнес-центру «Єлисавегтрад» (вул. Чикаленка, 1-а). Учасники отримають інформаційні матеріали, блокноти і ручки, можливість випити кави чи чаю та з’їсти печива і цукерок під час кава-пауз протягом дня.

Вартість участі у тренінзі – 400 грн. з людини за умови оплати до «старого» Нового року (14 січня 2019 року) та 450 грн. з людини за умови оплати після 14-го січня. Умови участі – 100% попередня передоплата. Якщо ви хочете прийти на сам тренінг і заплатити у день заняття, це буде коштувати 500 грн. з людини.

Щоб взяти участь у тренінзі або дізнатися більше телефонуйте: 050-321-39-19, 066-328-40-48.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама