Анонси

У Кропивницькому презентують фотопроект з протидії насиллю

 Автор: Ірина Маслюкова. 3066

 

25 січня о 12:00 на площі Героїв Майдану відбудеться презентація пересувної фотовиставки «За зачиненими дверима».

 

47001510 2170582369831218 4368832530103664640 n

ЇЇ підготувала ГО «Територія успіху» в рамках проекту «Профілактика і попередження гендерно-обумовленого насильства».

Фотоекспозиція відтворює сюжети типових ситуацій економічного, фізичного, психологічного насильства. Насильства, свідками і жертвами якого стають діти. 16 банерів 1.5х2м. утворюють кубічні фігури, що символізують чотири стіни дому, в яких жертви насильства опиняються часто сам на сам зі своїми кривдниками.

"Назва проекту нагадує нам про те, що більшість насильства в українських сім’ях вчиняється за щільно зачиненими дверима їх домівок. – розповідає виконавча директорка ГО "Територія успіху" Інга Дуднік, -  ПЖертви насильства до останнього намагаються приховувати проблеми в сім’ї, остерігаючись осуду суспільства, боючись показати слабкість. Задача, яку ми ставили перед собою цим фотопроектом, зробити насильство видимим".

Зйомки відбувались у листопаді 2018 року. У них взяли участь запрошені актори. Фотографом проекту став Артем Луценко.

"Кожною світлиною ми намагалися передати історію і настрій. Моделі переживали і пропускали через себе цей "насильницький струм", - розповідає Артем Луценко. - Меседж проекту "За зачиненими дверима" – зупиніться на мить, зверніть увагу на насилля, яке відбувається навколо вас, і спробуйте нівелювати хоч маленьку його частину, зробіть світ щасливішим.

Під час презентації фотопроекту кожен охочий зможе пройти експрес-тестування на схильність до насильницької поведінки. А також записатись на консультацію до психологів Програми з профілактики і подолання домашнього насильства.

 

Поширюйте

Коментуйте