Анонси

У Кропивницькому відбудеться благодійний книжковий аукціон у підтримку дівчинки з синдромом Чарджа

 Автор: Ірина Маслюкова. 2047

У Кропивницькому відбудеться благодійний книжковий аукціон у підтримку підопічної благодійного фонду «Дивожиття» Еліни Яригіної.

 

books 720

Як повідомляють організатори, захід відбудеться 1 лютого о 16.00 у Кіровоградській обласній бібліотеці для Юнацтва.

Еліна харчується через гастрастому. Щомісяця для спеціалізованого харчування потрібно понад 7 тисяч гривень. У дівчинки рідкісне захворювання – синдром Чарджа. Воно характерне вродженими патологіями розвитку різних органів. Зі слів мами, це другий випадок на всю Україну.

-В Елі не працює стравохід. Ми до року-півтора годвали її дитячими кашами швидкого приготування. Вони легко проходили через гастрастому, коли Еля почала підростати, її треба годувати звичайною їжею. Ми варимо овочі, фрукти, м'ясо, яйця, але їжа густа, її треба розводити у великій кількості води, щоб вона могла проходити через гастрастому. Втрачається калорійність і дитина не наїдається… В інших країнах для таких діток спеціальне харчування видається безкоштовно. У нас – за гроші… У місяць потрібно більше 7 тис грн. Ми завжди купували, але зараз це дуже велика сума для нас. Тому ми шукаємо допомоги у людей, щоб ми могли годувати Елінку повноцінним харчуванням, щоб вона росла і жила, - просить мама дівчинки.

Поширюйте

Коментуйте