Анонси

Баскетбольні вихідні: «Золотий вік» приймає «Маріуполь»

. 983

2-3 лютого на кропивницьких любителів баскетболу чекатиме двохматчеве протистояння, у якому кропивничани намагатимуться взяти реванш у азовців за дві поразки у першому колі в Маріуполі.

В осінній частині чемпіонату «золоті» у двох рівних за грою поєдинках на виїзді двічі поступилися маріупольцям. Особливо прикрим для гравців «Золотого віку» виявився другий матч, у якому кропивничани, ведучи в рахунку левову частину зустрічі, у підсумку не втримали переможний рахунок.
З того часу в кропивничан відбулися суттєві зміни. Домашній тур із «Маріуполем» стане для «золотих» другим після того, як команду залишив головний тренер Георгій Ступенчук. Наразі кропивничани тренуються під орудою граючого тренера і капітана команди Богдана Сосоя. У попередньому турі саме під керівництвом свого лідера «золоті» дали справжній бій «Ніко-Баскету». І хоч перемогти більш досвідчених миколаївців не вдалося, за гру своєму команди ані гравцям, ані граючому тренеру, ані вболівальникам соромно не було.

Чемпіонат України. Вища ліга. Група 1. «Золотий вік» – «Маріуполь». Субота, 2 лютого. Початок о 18:00. Неділя, 3 лютого. Початок о 12:00. Вартість квитків: вхід на трибуну – 20 грн, на балкон – 15 грн.

2019 02 01 anons
За матеріалами прес-служби БК «Золотий вік»

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама