У Кропивницькому розкажуть про лізинг для малого та середнього бізнесу

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 959

5 лютого о 10:00 у Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті 9м. Кропивницький, вулиця Преображенська, 79) Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» в співпраці з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» проведе тренінг для представників малого та середнього бізнесу та місцевих органів влади з економічних питань: «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» та «Ярмарку лізингових компаній».

 

Участь в заході безкоштовна.

Коротко про предмет тренінгу.
Більшість суб'єктів підприємницької діяльності в Україні не можуть ні виділити кошти для інвестицій, ні взяти в кредит. Причина - відсутність застави, та дуже жорсткі умови кредитування банками. Одним із найбільш ефективним і гнучким інструментом для підприємців стає лізинг.
Лізинг надає реальну можливість бізнесу, особливо малому та середньому, закуповувати обладнання, машини, основні фонди, підвищувати конкурентоспроможність продукції, що випускається, знижувати податкові і оперативні витрати.

В Україні доступ до фінансування став однією з найбільших перешкод для розвитку малого та середнього бізнесу. За оцінками Німецької консалтингової групи в Україні дефіцит фінансування малого та середнього бізнесу становить 9.3 млрд євро.

Власне, лізинг особливо добре забезпечує підтримку малому та середньому бізнесу, адже став надійною та адекватною формою фінансування довгострокових інвестицій. Лізинг – залишається вкрай популярним інструментом фінансування в розвинених країнах. Наприклад, 43% малого та середнього бізнесу фінансують бізнес через лізинг в Європейському Союзі та 8 з 10 в США.

Презентації та доповіді будуть акцентовані на практичних питаннях та прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств, а тому будуть корисними для тих, хто зацікавлений у наступному:
Як оптимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку.
Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?
Юридичні аспекти оформлення договору фінансового лізингу? Оподаткування.
Практичні поради: як отримати техніку та обладнання і при цьому мати привабливий баланс для подальшого кредитування?
Як обрати надійну лізингову компанію?

Запрошуємо усіх зацікавлених журналістів, редакторів ЗМІ та блогерів на навчання та до висвітлення даної події. Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/Krop_05022019. Про участь буде підтверджено кожному учаснику особисто.

Паралельно з лекціями та презентаціями буде проходити «Ярмарка лізингових продуктів».

На ярмарку лізингових продуктів будуть представлені провідні компанії галузі – учасники Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців». Станом на 30.09.2018 загальний обсяг портфелю лізингових компаній – членів Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» становить 15,186 млрд грн. Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» об’єднує близько 80% всього ринку.

Довідкові матеріали
Інформація про обсяги фінансування лізинговими компаніями – учасниками Асоціації за посиланням: https://bit.ly/2ToCPQ3
Дослідження Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» - «Лізингова галузь в Україні: тенденції та рекомендації для зростання» за посиланням: https://bit.ly/2LOqxhi

В разі виникнення запитань просимо звертатись до
Василя Павлишинця, менеджера ВГО «НАСДСУ»: 097 937 88 66;
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама