У Кропивницькому розкажуть як збудувати успішну команду і бути ефективним керівником

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1017

 

19 березня у Кропивницькій Бізнес-школі «WAKE UP» розпочнеться курс «Лідерство з WOW-ефектом».

 

л

Студії триватимуть у Кропивницькому вісім тижнів поспіль. Учасники та учасниці отримають дієвий практичний інструментарій для пропрацювання себе і своїх якостей, а також мотивації, виявлення потреб та розкриття потенціалу співробітників.

Після курсу ви отримаєте всі презентаційні матеріали, а після іспиту тренерка вручить вам сертифікат.

Кожне заняття триватиме три години – з 17.00 до 20.00 щовівторка у приміщенні Бізнес-школи.

Внесок на участь у студіях – 3 000 грн.\з особи за умови сплати до 8 березня, або 3500 грн. з особи за умови сплати після 8 березня. Телефонуйте, пишіть (Вайбер, Телеграм) щоб зареєструватися заздалегідь: 050-321-39-19 та 066-328-40-48.

Про тренерку: Любов Яновська – керівниця бізнесу з шістнадцятирічним стажем. Вона з нуля збудувала школу англійської мови «WOW English». Своїм найбільшим досягненням вважає свій колектив, в якому понад тридцять розумних і активних викладачів. Школа «WOW English» має 15 філій у трьох містах України. Любов Яновська вже більше 10 років набирає, навчає і розвиває персонал, а також консультує керівників інших підприємств.

Про бізнес-школу: Бізнес-школа «WAKE UP» створена у 2017 році у Кропивницькому, займається питаннями неформальної освіти для дорослих. Місією «WAKE UP» є якісне навчання для людей, які розвивають власну справу, працюють на керівних посадах та займаються особистісним розвитком, а також розвиток місцевого експертного середовища.

 

G

Сподобалася стаття?

Кировец
Реклама